Šių metų kovo 4-7 dienomis Akmenės rajono verslininkų asociacijos (ARVA) pirmininkas Alis Valinčius, valdybos nariai Ramūnas Stonkus ir Gintautė Urbaitienė lankėsi Austrijoje, Graco mieste.

IMGArva 

Vyko dalykinis susitikimas su ,,Eurolife“ draudimo kompanijos, bei jų partneriais - ,,Grawe“ draudimo koncerno atstovais. ,,Grawe“ draudimo grupė yra viena didžiausių Vidurio Europos draudimo bendrovių, kuri be draudimo sektoriaus, taip pat užsiima nekilnojamojo turto valdymu, bankais ir įvairiomis investicijomis. ,,Grawe“ bendrovės valdybos narys Dr. Gunther Puchtler pristatė kompanijos investavimo ir rizikos valdymo strategijas, įvardino esminius kompanijos skirtumus nuo kitų draudimo kompanijų. Susitikimo metu ,,Eurolife“ direktorė Svetlana Pronegg ir pardavimų direktorė Baltijos šalyse Inesa Pavlovska supažindino su didele produktų ir planų įvairove, nukreiptų į kaupiamąjį draudimą. Šie tarptautiniu mastu išbandyti ir pasitvirtinę produktai, atitinka aukštus klientų keliamus reikalavimus ir yra pritaikomi specifiniams kliento poreikiams bei reikalavimams. 

 ,,ARVA“ nariai susitiko su vietos verslininkais, užsiimančiais vietos produktų gamyba. Diskusijos metu Austrijos smulkieji verslininkai pasidalino patirtimi, kaip jie susijungė siekdami padidinti savo produkcijos realizavimo galimybes. Buvo pasitarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Valdybos narė Gintautė Urbaitienė